Časopis Jednota EN

Superbrands 2017

COOP JEDNOTA JE SUPER ZNAČKOU UŽ PO 4. KRÁT!


Nezávislé hodnotenie značiek aj tento rok potvrdilo, že COOP Jednota si právom zaslúži významné ocenenie Superbrands.

Ocenenie Slovak Superbrands sprostredkúva odbornej i širšej verejnosti históriu úspechu najpopulárnejších značiek na Slovensku. Na Slovensku sa udeľuje už jubilejný piaty rok. Medzinárodný program Superbrands Awards existuje od roku 1995. Vznikol vo Veľkej Británii a rešpektované špeciálne ocenenie sa dnes udeľuje v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch.

Získať ocenenie Superbrands nie je jednoduché. Nominované môžu byť iba tie značky, ktoré prešli prísnym výberom. Komisiu Brand Council tvoria iba poprední a vysoko uznávaní marketingoví a komunikační experti, ktorí sledujú dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať príklady hodné nasledovania pre tých, ktorí sa chcú rozvíjať a nechať sa inšpirovať tými najlepšími.

Získanie tohto medzinárodného ocenenia už po štvrtý raz je pre nás nesmiernym potešením. Utvrdzuje nás v presvedčení, že naši zákazníci sú spokojní a radi u nás nakupujú. Zároveň pre nás znamená motiváciu zotrvať v nastolenom trende a s plným nasadením pokračovať v snahe prinášať zákazníkovi kvalitu bez kompromisov. Ďakujeme.

  


VYBRANÉ AKCIOVÉ PRODUKTY

AKTUÁLNE INZERTNÉ NOVINY

Benefity vernostnej karty

Webstránky COOP Jednôt ...