Časopis Jednota EN

NOVINKA - Digitálna nákupná karta COOP Jednota Klasik

Digitálna nákupná karta COOP Jednota

- Prostredníctvom mobilnej aplikácie COOP Jednota sa dozviete nielen to, ktorá predajňa je k vám najbližšie, adresu predajne, otváracie hodiny, možnosť prelistovať si aktuálne letáky a aktuálne vydanie časopisu Jednota, ale ako ÚPLNÚ NOVINKU vám ponúkame možnosť vytvoriť si digitálnu verziu nákupnej karty COOP Jednota KLASIK a následne sledovať stav vašich nákupov na nákupnej karte a v čase vyplácania zliav sa dozviete aj výšku vašej zľavy za príslušné obdobie.

Mountain View

Ako vytvoriť digitálnu verziu COOP karty

- Stačí si len aplikáciu nainštalovať do svojho mobilného telefónu (pre operačné systémy Android a iOS) a môžete začať s digitalizáciou.

- Digitalizovať COOP kartu môžete 2 spôsobmi – pomocou fotoaparátu mobilného telefónu zosnímaním čísla karty alebo zadaním čísla karty priamo pomocou klávesnice. Podmienkou pre vytvorenie digitálnej karty je zadanie mena, priezviska a e-mailovej adresy osoby, ktorá COOP kartu digitalizuje (môže to byť aj rodinný príslušník). Po zadaní povinných údajov sa Vám na displeji telefónu vyobrazí informácia o zaslaní aktivačného mailu na Vami uvedenú e-mailovú adresu. Po jej potvrdení dostanete e-mailovú správu o úspešnej aktivácii digitálnej nákupnej karty a následne sa Vám informácia o úspešne verifikovanom e-maile vyobrazí v mobile.

- V prípade, ak sa Vám vyobrazí informácia, že načítaný čiarový kód je neplatný, aplikácia Vám neumožní COOP kartu digitalizovať. V takomto prípade je potrebné, aby ste sa telefonicky (na číslo telefónu 02/58 233 233) obrátili na zamestnancov COOP Jednoty Slovensko, ktorí zistia dôvod neplatnosti nákupnej karty a poradia Vám ako ďalej postupovať.


VYBRANÉ AKCIOVÉ PRODUKTY

AKTUÁLNE INZERTNÉ NOVINY

Benefity vernostnej karty

Webstránky COOP Jednôt ...