Časopis Jednota EN

CK FIRO-tour

Cestovná kancelária FIRO-tour poskytuje držiteľom nákupnej karty COOP Jednota od 1.1.2017 nasledovné ekonomické výhody:

     37 % zľava TOP First Minute platná do 15.1.2017 na letné  letecké pobytové zájazdy. Zľava platí na katalógovú cenu na 1. a 2. základnom lôžku a na katalógovú cenu 3. a 4. dospelej osoby na prístelke a nevzťahuje sa na príplatky. Nie je kombinovateľná s last minute a inými zľavami.

     34 % zľava SUPER First Minute platná do 15.2.2017 na letné  letecké pobytové zájazdy. Zľava platí na katalógovú cenu na 1. a 2. základnom lôžku a na katalógovú cenu 3. a 4. dospelej osoby na prístelke a nevzťahuje sa na príplatky. Nie je kombinovateľná s last minute a inými zľavami.

     32 % zľava  First Minute platná do 15.3.2017 na letné  letecké pobytové zájazdy. Zľava platí na katalógovú cenu na 1. a 2. základnom lôžku a na katalógovú cenu 3. a 4. dospelej osoby na prístelke a nevzťahuje sa na príplatky. Nie je kombinovateľná s last minute a inými zľavami.

     + 5 % zľava z last minute ponúk na letecké pobytové zájazdy do zahraničia. Extra zľava na last minute neplatí na zájazdy zakúpené menej ako 7 dní pred odchodom na zájazd. Je to špeciálna zľava, ktorá sa poskytuje iba držiteľom NK CJ, nemôže ju získať žiadny iný klient cestovnej kancelárie.

     + 4 % zľava z aktuálnej zľavnenej ceny na poznávacie zájazdy. Zľava sa vzťahuje na akciovú cenu dospelej osoby  na základnom lôžku a na prístelke.

     + 5 % zľava z aktuálnej zľavnenej ceny na exotické zájazdy s odletom z Viedne. Zľava sa vzťahuje na akciovú cenu dospelej osoby na základnom lôžku a na prístelke.

     20 % zľava z katalógovej ceny ubytovania v luxusných štúdiách v GINO Paradise Bešeňová. Zľava sa vzťahuje na dospelú osobu v štúdiu obsadenom min. 2 dospelými osobami bez stravy (pobyt min. na 2 noci, v čase letných prázdnin min. 7 nocí)

     + 15 % zľava TOP First moment z katalógových cien na pobytové zájazdy do zahraničia autobusom alebo vlastnou dopravou . Zľava sa vzťahuje na akciovú cenu dospelej osoby na základnom lôžku resp. na ubytovaciu jednotku a je platná do 15.1.2017.

     + 4 % zľava z last minute ponúk na pobytové zájazdy do zahraničia autobusom alebo vlastnou dopravou. Neplatí na zájazdy zakúpené menej ako 7 dní pred odchodom na zájazd. Zľava sa vzťahuje na akciovú cenu dospelej osoby na základnom lôžku na prístelke zverejnenú po 15.1.2017.
 
Uvedené zľavy je možné uplatniť pri kúpe zájazdu na pobočkách CK FIRO-tour: Bratislava - OC Polus City Centrer a OC Bory Mall; Trenčín - OC Laugaricio; Žilina - OC Aupark; Košice - OC Aupark.
Okrem pobočiek CK si zľavu môžete uplatniť aj u autorizovaných predajcov, ktorých nájdete na: http://www.firotour.sk/o-firo-tour/predajcovia.html.

Zľavy sa vzťahujú na ponuku aktuálnych katalógov na dovolenky a zájazdy uskutočnené do 31.12.2017. Zľavy nie je možné kombinovať s inými zľavami, poukazmi a kupónmi, s výnimkou  Darčekových poukážok FIRO-tour. Zľavy neplatia na letiskové a iné povinné a nepovinné poplatky, ktoré nie sú súčasťou ceny zájazdu. Zľavy platia a vzťahujú sa na držiteľa NK CJ, ako aj na ďalšie osoby bez obmedzenia, ktoré držiteľ NK CJ prihlási na spoločný zájazd.
Podmienkou poskytnutia zľavy je predloženie nákupnej karty COOP Jednota (dočasnej papierovej, plastovej alebo digitálnej karty v mobile) pri kúpe vybraného produktu.

Aktuálne ponuky nájdete na stránke:www.firotour.sk 

VYBRANÉ AKCIOVÉ PRODUKTY

AKTUÁLNE INZERTNÉ NOVINY

Benefity vernostnej karty

Webstránky COOP Jednôt ...