Časopis Jednota EN

CK TATRATOUR SLOVAKIA / TIP travel

Cestovné kancelárie TATRATOUR SLOVAKIA a TIP travel aj v roku 2017 poskytujú  držiteľom  nákupnej karty COOP Jednota ekonomické výhody. Od 1.1.2017 platia nasledovné zľavy:

do 28.02.2017:
    35 % zľava na letecké zájazdy - do vybraných hotelov (bližšie informácie v katalógoch CK Tatratour a Tip travel na str. 4 a 5)
    + 2 deti zdarma - na ubytovanie, stravovanie a all inclusive (bližšie informácie v katalógoch CK Tatratour a Tip travel  na str. 4 a 5)
    + 2 %  dodatočná zľava - k aktuálnym first minute cenám
 
v období od 1.3. do 30.4.2017:
    20 % zľava na všetky letné pobytové zájazdy - pri úhrade 50 % z ceny zájazdu
 
v období od 1.5. 2017:
pri úhrade 50 % z ceny zájazdu, resp. pri úhrade celkovej ceny zájazdu
    15 % zľava  - na všetky letné letecké pobytové zájazdy
    10 % zľava – na všetky letné pobytové zájazdy autom alebo autobusom

Zľavy, ktoré poskytuje CK TATRATOUR SLOVAKIA a TIP travel, môžu poskytovať aj iné - ich partnerské, resp. spolupracujúce  cestovné kancelárie, ktorými sú: CK  Koala Tours, a.s., CK Seneca Tours, s r.o. a Hechter Slovakia.sk, s.r.o.

Vyššie uvedené zľavy sa nevzťahujú na povinné a iné doplatky, poistenie; nie je možné zľavy kumulovať s inými zľavami a špeciálnymi akciami. Zľava platí a vzťahuje sa na držiteľa nákupnej karty, rodinných príslušníkov a iné osoby (priatelia, známi) bez obmedzenia počtu. Podmienkou však je, aby boli uvedení na jednej zmluve, ktorú pre účely vybraného pobytového alebo poznávacieho zájazdu uzatvorí držiteľ nákupnej karty v niektorých z pobočiek CK TATRATOUR SLOVAKIA, TIP travel, príp. Koala Tours, Seneca Tours a Hechter Slovakia.

Ďalšou podmienkou poskytnutia zľavy je predloženie dočasnej papierovej, plastovej nákupnej karty, príp. digitálnej karty v mobile a súčasne dokladu totožnosti umožňujúceho identifikáciu držiteľa nákupnej karty.

Aktuálne ponuky nájdete na stránkach: www.tatratour.sk alebo www.tiptravel.sk .
 


VYBRANÉ AKCIOVÉ PRODUKTY

AKTUÁLNE INZERTNÉ NOVINY

Benefity vernostnej karty

Webstránky COOP Jednôt ...