Zľavy u partnerov

Späť
Hotel Hviezda Dudince

 Výherca súťaže „LAJKUJ A VYHRAJ“ 
Šťastným výhercom súťaže „LAJKUJ A VYHRAJ“ sa stala pani Izabela Kureková, 
držiteľka Nákupnej karty COOP Jednota s číslom: 9996680523650. 

Vyžrebovanej výherkyni srdečne gratulujeme! Výherkyňa si môže užiť pobyt v hoteli Hviezda pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou, voľným vstupom do bazénového sveta a s 20 % zľavou na všetky masáže a procedúry. Pobyt si môže zarezervovať na rezervačnom oddelení Hotela Hviezda Dudince: Tel. č.: +421 455 583 231 alebo +421 907 844 301, e-mail: recepcia@hviezda-dudince.sk

Oficiálne pravidlá súťaže: stiahnuť PDF


Na nákupnú kartu Od 1.7. do 31.12.2017 poskytujú nasledovné ekonomické výhody:

  • 10 % zľava na všetky hotelom ponúkané aktuálne pobytové balíčky (špeciálne pobyty, tematické pobyty, víkendové pobytové balíčky, ....)
  • 20 % zľava na pultové ceny ubytovania
  • 20 % zľava na hotelové ubytovanie organizovanej skupiny (konferencie, eventy, semináre, rodinné oslavy, ...
  • 15 % zľava na reštauračné stravovanie pre organizovanú skupinu (konferencie, eventy, semináre, rodinné oslavy, .....)

Špeciálna zľava len pre držiteľov nákupnej karty + 5 % zľava k aktuálnej ponuke zliav na doplnkové služby
(relaxačné služby – masáže, zábaly a kúpele, tvárové a telové ošetrenie, ......)


Uvedené zľavy sa vzťahujú nielen na držiteľa nákupnej karty, ale aj na ďalšie osoby bez rozdielu veku, ktoré prídu v sprievode držiteľa karty. Vzťah držiteľa karty k týmto osobám nemusí byť založený na rodinnej príslušnosti.

Podmienkou poskytnutia zľavy je predloženie dočasnej papierovej, plastovej alebo digitálnej karty v mobile pri kúpe pobytu, hotelového ubytovania, služieb a súčasne dokladu o totožnosti umožňujúceho identifikáciu držiteľa nákupnej karty. Vyššie uvedené zľavy budú poskytnuté držiteľom nákupnej karty v termíne od 1.7. do 31.12.2017, a to aj na viac pobytov (opakované pobyty) podľa vlastného výberu. Tieto zľavy sa vzťahujú na aktuálne, príp. akciové ceny platné v čase rezervácie pobytu; objednávky a rezervácie služieb je nutné vykonať písomne (e-mailom).

Bližšie informácie o spôsobe, akým budú poskytnuté zľavy, získa držiteľ karty od určeného zamestnanca hotela HVIEZDA na centrálnom rezervačnom čísle alebo na webovej stránke hotela.

Hotel HVIEZDA :
Telefón: +421 907 844 301
www.hviezda-dudince.sk