Kariéra

pokladník na skrátený úväzok Devičany
Devičany Platnosť ponuky do 25.06.2019
Mám záujem o túto pozíciu
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

vykladanie , ošetrovanie a predaj tovaru zákazníkom

práca s elektronickou pokladnicou - blokovanie nákupov

hygiena predajne

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:

mzda závisí od dosiahnutého obratu predajne, garantujeme minimálne 624 € pri plnom pracovnom úväzku (480.- pri 6 hodinovom)

Ukončenie výberového konania:

25.06.2019

Termín nástupu

ihneď alebo dohodou

Zamestnanecké výhody, benefity

prispievame na DDS

poskytujeme stravné nad limit zákona, aj počas čerpania dovolenky

možnosť využiť podnikové rekreačné zariadenie

voľno navyše v prípade vážnych rodinných situácií

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca

čistý register trestov

zdravotný stav vyhovujúci na prácu s potravinami

uvítali by sme zamestnanca vyučeného, alebo s praxou v odbore predavač alebo obchodný pracovník

Ďalšie informácie pre uchádzača

kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov

Kategória a pozícia pracovnej ponuky:

Pokladník
Zástupca vedúceho predajne/prevádzky

Druh pracovného pomeru:

skrátený úväzok

Požadovaná úroveň vzdelania:

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Zameranie vzdelania, odbor:

predavač, obchodný pracovník je výhodou, ale nie podmienkou

Kontaktná osoba
COOP Jednota Levice, s.d. Dopravná 14 93401 Levice IČO: 34150056