Program podpory lokálnych komunít

Späť

Program podpory lokálnych komunít

CJ Levice - Levice


Základná škola Andreja Kmeťa - Exteriérové fitnes zariadenia

Prostredníctvom exteriérového fitnes športoviska v areáli našej školy je cieľom projektu zatraktívniť hodiny telesnej výchovy a rozšíriť ponuku aktívneho trávenia voľného času pre školský klub detí a vytvoriť aktívnu zónu – exteriérový fitnes park, kde sa môžu venovať pohybu na čerstvom vzduchu.

Mesto Levice - Oživme spolu promenádu

Hlavným cieľom projektu je obnova historickej promenády. Postupnými krokmi za účasti dobrovoľníkov a Levického okrášľovacieho spolku, by sa opätovne vytvorila promenádu, ktorá kedysi vytvárala jediný ucelený vegetačný prvok určený pre verejnosť. Chodníky, ktoré budú kopírovať promenádu, sú vhodné do parkov a aj pre cyklistov.

Základná škola Školská 14 – Ekoškola

V priestoroch školy vznikne malý park. Pribudnú porasty, chodníky, vysiata tráva a lavičky. Vybudovaná bude motýlia záhrada, zimovisko pre ježkov, vtáčie búdky, domček pre hmyz, pocitový chodníček.

Viac informácií o projektoch: PDF

Predajne, kde môžete hlasovať:

COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo
PJ 02-148 Zd. Nejedlého 43, Levice
PJ 02-114 Ružová 13, Levice
PJ 02-140 Pri Podlužianke 8, Levice

AKO HLASOVAŤ

O víťazných projektoch rozhodnete vy – zákazníci COOP Jednoty! Za každých 5 EUR zo zrealizovaného nákupu získate žetón, ktorým môžete hlasovať za preferovaný projekt vo vybranej predajni COOP Jednota. Hlasovanie prebieha od 2.9.2020 do 30.9.2020.