Zľavy u partnerov

Späť
TATRATOUR SLOVAKIA / TIP travel zobraziť web CK TATRATOUR SLOVAKIA
zobraziť web TIP travel

Partnerské cestovné kancelárie

zobraziť web CK Koala Tours
zobraziť web Seneca Tours

Cestovné kancelárie TATRATOUR SLOVAKIA a TIP travel aj v roku 2020 poskytujú držiteľom nákupnej karty COOP Jednota ekonomické výhody. Od 1.1.2020 platia nasledovné zľavy:

do 29.02.2020:

+ 3 % dodatočná zľava k aktuálnym first minute cenám na letecké zájazdy do vybraných hotelov, maximálna zľava až 35 %) – týka sa všetkých pobytových a poznávacích zájazdov v zahraničí, t. j. na všetky pobyty, ktoré sú v ponuke;

v období od 1.3. do 30.4.2020 :

20 % zľava na všetky letné pobytové zájazdy (okrem poznávacích zájazdov) - pri úhrade 50 % z ceny zájazdu;

v období od 1.5. 2020 do 31.12.2020 :

+ 3 % dodatočná zľava k aktuálnym last minute cenám na všetky pobytové a poznávacie zájazdy v zahraničí, t. j. všetky pobyty, ktoré sú v ponuke. Uvedená dodatočná zľava sa vzťahuje na zájazdy zakúpené v čase od 21 do 7 dní pred odchodom a pri úhrade 100 % ceny zájazdu, maximálnbe do výšky aktuálnej last minute zľavy 40 %;

Zľavy, ktoré poskytuje CK TATRATOUR SLOVAKIA a TIP travel, môžu poskytovať aj iné - ich partnerské, resp. spolupracujúce cestovné kancelárie, ktorými sú: CK Koala Tours, a.s., CK Seneca Tours, s r.o. a Hechter Slovakia.sk, s.r.o.

Vyššie uvedené zľavy sa nevzťahujú na povinné a iné doplatky, poistenie; nie je možné zľavy kumulovať s inými zľavami a špeciálnymi akciami. Zľava platí a vzťahuje sa na držiteľa nákupnej karty, rodinných príslušníkov a iné osoby (priatelia, známi) bez obmedzenia počtu. Podmienkou však je, aby boli uvedení na jednej zmluve, ktorú pre účely vybraného pobytového alebo poznávacieho zájazdu uzatvorí držiteľ nákupnej karty v niektorých z pobočiek CK T ATRATOUR SLOVAKIA, TIP travel, príp. Koala Tours, Seneca Tours a Hechter Slovakia.

Ďalšou podmienkou poskytnutia zľavy je predloženie dočasnej papierovej alebo plastovej nákupnej karty, príp. digitálnej karty stiahnutej v mobile a súčasne dokladu totožnosti umožňujúceho identifikáciu držiteľa nákupnej karty.

Aktuálne ponuky nájdete na stránkach: www.tatratour.sk alebo www.tiptravel.sk.